Kategoriler
Sepetim

Abiye elbise modelleri

Abiye Elbise Modelleri


Omuz Dekolteli Dantelli Abiye Elbise Özel gece, düğün, nişan ve davetler gibi toplu buluşmaların yaşandığı yerlerin gözde kadını olmak istemez misiniz?


Özellikle kadınlar arasında yaşanan şıklık yarışında yerinizi alarak gecede ki tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Bunun gibi özel gecelerde her kadının hayali olan abiye elbiseler sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.


Geceye bir ışık gibi düşerek güzelliğiniz sayesinde insanların aklını başından alacaksınız. Abiye modelleri içinde en şık ve en göze çarpanı sizinki olabilir.


Bunun için birbirinden şık abiye modellerini deneyebilirsiniz. Özellikle özel gecelerde giyeceğiniz şık gece elbiseleriyle dikkatleri üzerinize çekerken aynı zamanda aksesuar kullanımda ki uyumla da takdir görebilirsiniz. Özellikle dantelli abiye modellerinden birisini seçerek dikkatlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.


Bu modeller içinde en fazla tercih edilen abiye modeli "Omuz dekolteli dantelli elbise" olduğu ifade edilmektedir. Bu modelde omuzdan yukarısı açıkta kalırken göğüs kısmında birbirinden şık dantel işlemeleri yer almıştır.


Kol kısmı uzun olmakla birlikte oldukça şık bir görünüme kavuşacağınız tül işlemelerini fark edebileceksiniz. Ayrıca göğüs kısmından aşağı doğru birçok işleme ile şık bir görüntü yakalanmaya çalışılmıştır. Dantelli abiye modellerinden birisi olan "Omuz dekolteli dantelli elbise" gerçekten de oldukça fazla talep görmektedir.


Bu abiye elbise modelinde etek kısmı da diğer abiye modellerinden oldukça farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Omuz dekolteli dantelli abiye elbisede, belden aşağıya doğru inildikçe genişleyen bir etek yapısı bulunmaktadır. Salaş bir şekilde ayaklarınızın üzerine gelen ve kapatarak görünmesini engelleyen bu abiye modeli aynı zamanda tüllerle desteklenmiştir.


Birbirinden şık ve çekici renklerle desteklenmiş olan abiye modeli sayesinde istediğiniz tona uygun bir kombin yapabilme şansınızda olacaktır. Omuz dekolteli dantelli abiye elbisede en fazla mor, zümrüt yeşili, lila ve bordo renkler tercih edilmekte olup çeşitli renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.


Şık gece elbisesi konusunda renk tercihini yaptıktan sonra aksesuar seçiminde de oldukça dikkatli olmalı ver birbiriyle uyumlu bir şekilde ayarlanmış olması gerektiğini gözden kaçırmamalısınız. Omuz dekolteli dantelli abiye elbise modelinde ilk bakışta ayakkabınız görülmeyecektir fakat yürürken ya da merdiven çıkarken eteğin altından görüleceği unutulmamalı ve abiyenin rengine uyumlu bir ayakkabı rengi seçilmelidir.


Aynı zamanda yine abiye modeline uygun bir şekilde dizayn edilmiş olan ayakkabı modelini tercih etmeniz gerekmektedir Abiye modellerine takı seçimi oldukça önemlidir. En şık ve gösterişli abiye modelini seçtiğiniz için abartılı takılardan uzak durmanız en ideali olacaktır. Abiyelerin üzerine takılan büyük ve abartılı takılar güzelliği etkileyecek durumlara neden olabilir.


Aynı zamanda oldukça sade ama bir o kadar etkileyici makyaj seçimi yapmalısınız. Oluşturduğunuz kombinde ayakkabı, takı, çanta ve makyaj gibi detaylar oldukça önemlidir. Bunlar olabildiğince şık ama abartılı olmamalıdır. Giyeceğiniz abiye şıklığı ve güzelliğiyle tek başına bile sizi gecenin kadını yapacağından abartılı şeylerden uzak durmalısınız.