Kategoriler
Sepetim

Bluz

Bluz

Günlük yaşamın ve ofis yaşamın vazgeçilmezi kadın bluz modelleri gardıropların kurtarıcı parçalarından biri.

Düğmeli bluzçıtçıtlı bluzalt çıtçıtlı bluz olarak birçok farklı tasarıma sahip olan kadın bluz modelleri fiyatları ile de her bütçeye hitap ediyor.

Çıtçıtlı bluzlar ve alt çıtçıtlı bluzlar birkaç sezondur oldukça moda. Yüksek bel pantolonlarla kombinleyebileceğiniz çıtçıtlı ve alt çıtçıtlı bluzlar hem daha zayıf görünmenizi sağlayacak hem de bütün bir kombin elde etmenizi sağlayacaktır.

Bluz modellerini pantolon yerine eteklerle kombinlemek istiyorsanız sizlere tavsiyem vücut proporsiyonunuza uygun bluz modellerinitercih etmeniz. Zayıf ve uzun boylu hanımefendiler kalem eteklerle çıtçıtlı ya da alt çıtçıtlı bluzları tercih edebilirler. Pileli eteklerle de rahatlıkla kombinlenebilen kadın bluz modelleri günün her anı şık görünmenizi sağlayacaktır.

Düğmeli bluz modellerini de kalem eteklerle kombinleyebilirsiniz. Düğmeli bluz modellerini keten ya da şifon kumaşlardan tercih edebilirsiniz. Ofis yaşamında ise tercih edeceğiniz şık bir kadın bluzve sade bir kumaş pantolon ile zahmetsiz şıklığı yakalamanız mümkün olacaktır. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.