Kategoriler
Sepetim

Etek

Etek

Hayatınızın her döneminde şık olmak istiyorsanız doğru kombinler yapmanızda fayda var. Hem kış hem de yaz aylarında farklı parçalarla etek kombinleri yapabilirsiniz.

Kot Etek

Kot etekler modası hiç geçmeyen parçalardan biri. Özellikle önden düğmeli kot etekler son zamanlarda vintage stil olarak oldukça popüler. Kot eteklerinizi kot gömlek ile kombinleyebilir, çizgili parçalarla birlikte kullanabilir ve kombininizi ceketlerle tamamlayabilirsiniz.

Son zamanlarda uzun etek oldukça revaçta.

Uzun etekleri topuklu ayakkabılarla kombinleyerek olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz. Uzun etek ve sweat kombinleri ile spor şık bir tarz yaratabilirsiniz.

Mini etekler, etek giymeyi seven her moda tutkunu için bambaşka bir öneme sahiptir.

Topuklu ayakkabılar kısa eteklere en çok yakışan parçalardan biri. Mini eteklerin en çok yakıştığı parçalardan biri de uzun çorap çizmeler.

Kalem Etek

Özellikle iş kadınları için kusursuz bir seçenek olan kalem etekler şık bluzlar ya da şifon gömlekler ile harika bir kombin oluşturuyor. Özel günlerde de tercih edebileceğiniz kalem etekleri stiletto ya da babet ile kombinleyebilirsiniz.

Çan Etek

A kesimli olan çan etekler de romantik havasıyla oldukça hoş görünüyor. Stiletto ve gömlekle kombinlenebildiği gibi baskılı ya da düz tişörtlerler de kombinleyebilir spor ayakkabı ile de kombininizi spor şık hale getirebilirsiniz.

Tütü Eteklerle Sevimli Şıklık

Bu kategoride ürün bulunamadı.