Kategoriler
Your Cart

Elbise

Siyah ve beyaz renklerden oluşan dantellerle bütünleşen bu şıklıktan ayrılamayacaksınız. Boğazlı ve uzun kollu olarak tasarlanan omuzlarına ve bilek kısımlarına iliştirilen dantel detaylar modern ve şık...
14,00TL
Ben farklıyım ve modernliği seviyorum diyorsanız bu şıklıktan vazgeçemeyeceksiniz. Siyah dantelllerden ayrılan kahveli kısmın üzerindeki zebra baskılarına bayılacaksınız. Geniş yakalı ve yarım kol olarak tasarlanan badinin tek kolu ve bel kısmındaki dantellerden gözünüzü alamayacak, etrafınızdakil..
22,65TL
Her zaman farklı bir yol çizgisi izleyenlere..Bu kez yolunuzda siyah ve beyazın dansına şahit olacaksınız. Boyundan çapraz gelen askılarını göğüste birleştiren taşla tamamlanan mini elbiseyle tüm gözleri üzerinizde hissedeceksiniz. siyah beyaz puanlarla birleşen şıklık dolabınızda olmayı hak e..
12,00TL
Tamamen organizel dantelden tasarlanmış siyahın şıklığı ve mininin seksiliğiyle bütünleşmiş kolları vatkalarla hareketlendirilmiş her yaşın tercih edebileceği bu şıklık dolabınızda olmayı hakediyor.Ürünümüz standart beden olarak beğenilerinize sunuluyor...
23,00TL
Arkadan çapraz ip askılı üstü tamamen güpürden yapılmış bu gecelikle modernliğin hat safhasına çıkmaya hazır olun..Etek kısmı dizlere kadar uzanmış ve derin yırtmacıyla hareketlendirilmiş şıklığın içinden çıkamayacaksınız..
20,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 392 (17 Sayfa)